Держрезерв планує модернізацію елеваторів та зерносховищ

20.03.2017
11 просмотров

В поточному році Державне агентство резерву України планує виділити на модернізацію елеваторів та КХП мінімум вдвічі більше коштів, ніж у 2016 році.

Про це повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук, передає прес-служба держагентства.

За його словами, на модернізацію елеваторів та КХП у 2016 році Держрезерв виділив 8 млн грн.

«В 2017 ця цифра має бути збільшена, як мінімум, вдвічі. Ми відкриті до співпраці з представниками бізнес структур, приватними підприємствами та виробниками в новому маркетинговому сезоні. Адже кошти на модернізацію наших елеваторів ми беремо не з держбюджету чи кредитів, а з внутрішніх надходжень», ― зазначив Мосійчук.

Він додав, що у найближчих планах держагентства ― побудова сонячних та вітрових станцій на підприємствах, зменшення витратної статті за рахунок використання відновлювальних джерел енергії та продаж згенерованої енергії за «зеленим тарифом» до 2030 року.

«У цьому напрямку доцільним вбачається об’єднання підприємств в єдину юридичну особу ― ДП "Агрорезерв"», ― підсумував очільник Держрезерву.

http://agravery.com/uk/posts/show/derzrezerv-planue-modernizaciu-elevato...

© Агрибит, 2011 При цитировании и использовании любых материалов ссылка на Агрибит обязательна. При использовании в интернет обязательна также  гиперссылка на http://agribit.com.ua

Разработка сайта ІЦ "Електронні вісті"